Bant Mag.

Bu yazıyı paylaş
İçerik

Bant Mag.

SONRAKİ Gelecek zaman, gergin zaman: Alex Gross
yayın imtiyaz sahipleri
ve etkinlik direktörleri

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com

J. Hakan Dedeoğlu
jhd@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

yazı işleri müdürleri

J. Hakan Dedeoğlu
jhd@bantmag.com

Ekin Sanaç
ekin@bantmag.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

kreatif direktör

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

editörler

Ekin Sanaç / müzik
ekin@bantmag.com
Doruk Yurdesin
doruk@bantmag.com
Sadi Güran / illüstrasyon
sadi@bantmag.com 
Melikşah Altuntaş / sinema
meliksah@bantmag.com
Yetkin Nural / vs
yetkin@bantmag.com
Cem Kayıran / web
cem@bantmag.com
Alex Mazonowicz / ingilizce
alex@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

yazı işleri

Altay Aydemir
altay@bantmag.com
Seçil Kalenderoğlu
secil@bantmag.com
Emre Berberoğlu
emre@bantmag.com 
Aycan Taşyürek
aycan@bantmag.com
Hazal İlbay
hazal@bantmag.com
Zeynep Naz İnansal
zeynep@bantmag.com
Ege Yorulmaz
ege@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

reklam ve pazarlama

Yetkin Nural
yetkin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

katılımcılar

Aykut Aydoğdu, Christopher McLaren, Berk Çakmakçı, Ceyl’an Ertem, Seden Mestan, Leyla Aksu, Semra Uygun, Naz Tansel, Özlem Isıyel, Elifnaz Koçak, Deniz Cuylan, Merve Kayan, Müge Yıldız, Gözde Naiboğlu, Göktan Yılmaz, Merve Atılgan, Ethem Onur Bilgiç, Deniz Aytekin, Yeşim Özsoy Gülan, Kıvanç Talu
- - - - - - - - - - - - - - - - -

kapak görseli

Alex Gross
- - - - - - - - - - - - - - - - -

bant mag. mekan

Moda Mektebi Sokak. No:26/A Moda, Kadıköy, İstanbul - 0216 418 28 82

                                             
     
 
SONRAKİ Gelecek zaman, gergin zaman: Alex Gross
Bu yazıyı paylaş