Bant Mag.

Bu yazıyı paylaş
İçerik

Bant Mag.

SONRAKİ Açıkta saklı: Dan Witz
yayın imtiyaz sahipleri
ve etkinlik direktörleri

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com

J. Hakan Dedeoğlu
jhd@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

yazı işleri müdürü

Ekin Sanaç
ekin@bantmag.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

kreatif direktör

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

editörler

Doruk Yurdesin
doruk@bantmag.com
Sadi Güran / illüstrasyon
sadi@bantmag.com 
Melikşah Altuntaş / sinema
meliksah@bantmag.com
Yetkin Nural / vs
yetkin@bantmag.com
Cem Kayıran / müzik-web
cem@bantmag.com
Busen Dostgül / web
busen@bantmag.com
Deniz Cuylan 
deniz@bantmag.com
Alex Mazonowicz / ingilizce
alex@bantmag.com


- - - - - - - - - - - - - - - - -

yazı işleri

Aycan Taşyürek
aycan@bantmag.com
Leyla Aksu
leyla@bantmag.com
Zeynep Naz İnansal
zeynep@bantmag.com
Ege Yorulmaz
ege@bantmag.com

- - - - - - - - - - - - - - - - -

reklam ve pazarlama

Yetkin Nural
yetkin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

katılımcılar

13melek, Neyir Özdemir, Zülal Kalkandelen, Berk Çakmakçı, Furkan Birgün, Eren Arpacı, Naz Tansel, Yağız Yılmaz, Tuba Altuntaş, Zeynep Ocak, Saydan Akşit, Özgür Erman, Berkay Dağlar, Ayşegül Karacan, İlksen Mavituna, Gülin Dede Tekin, Aylin Kuryel, Fırat Yücel
- - - - - - - - - - - - - - - - -

kapak görseli

Dan Witz
- - - - - - - - - - - - - - - - -

bant mag. mekan

Moda Mektebi Sokak. No:26/A Moda, Kadıköy, İstanbul - 0216 418 28 82

                                             
     
SONRAKİ Açıkta saklı: Dan Witz
Bu yazıyı paylaş