Bant Mag.

Bu yazıyı paylaş
İçerik

Bant Mag.

SONRAKİ Seks turizmi ve kupa eşler peşinde: Ekaterina
yayın imtiyaz sahipleri
ve etkinlik direktörleri

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com

J. Hakan Dedeoğlu
jhd@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

genel yayın yönetmeni

Ekin Sanaç
ekin@bantmag.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

kreatif direktör

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

editörler

Doruk Yurdesin
doruk@bantmag.com
Sadi Güran / illüstrasyon
sadi@bantmag.com 
Melikşah Altuntaş / sinema
meliksah@bantmag.com
Yetkin Nural / vs
yetkin@bantmag.com
Cem Kayıran / müzik-web
cem@bantmag.com
Busen Dostgül / web
busen@bantmag.com
Deniz Cuylan 
deniz@bantmag.com
Alex Mazonowicz / ingilizce
alex@bantmag.com


- - - - - - - - - - - - - - - - -

yazı işleri

Aycan Taşyürek
aycan@bantmag.com
Leyla Aksu
leyla@bantmag.com
Zeynep Naz İnansal
zeynep@bantmag.com
Ege Yorulmaz
ege@bantmag.com

- - - - - - - - - - - - - - - - -

reklam ve pazarlama

Yetkin Nural
yetkin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

katılımcılar

Berat Pekmezci, Yiğit Atılgan, Ayşegül Karacan, Mehmet Ekinci, Ada Tuncer, Başak Günak, Türksen Kızıl, Hilal Can, Nazlı Dönmez, Gizem Gündüz,
Furkan ‘Nuka’ Birgün, Deniz Pasha, Özgür Erman, Barış Şehri, Yağız Yılmaz, Zeynep Naz İnansal, Selin Çınar, Berkay Dağlar, Gizem Winter, Asuman Tanyaş,
Saydan Akşit, Ethem Onur Bilgiç, Merve Atılgan, Duygu Topçu, Aksel Ceylan

- - - - - - - - - - - - - - - - -

kapak görseli

Romain Mader

- - - - - - - - - - - - - - - - -

bant mag. mekan

Moda Mektebi Sokak. No:26/A Moda, Kadıköy, İstanbul - 0216 418 28 82

                                             
     
SONRAKİ Seks turizmi ve kupa eşler peşinde: Ekaterina
Bu yazıyı paylaş