Bant Mag.

Bu yazıyı paylaş
İçerik

Bant Mag.

SONRAKİ Chewbacca ve arkadaşları aramızdalar: Mako Miyamoto
yayın imtiyaz sahipleri
ve etkinlik direktörleri

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com

J. Hakan Dedeoğlu
jhd@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

genel yayın yönetmeni

Ekin Sanaç
ekin@bantmag.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

kreatif direktör

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

editörler

Doruk Yurdesin
doruk@bantmag.com
Sadi Güran / illüstrasyon
sadi@bantmag.com 
Melikşah Altuntaş / sinema
meliksah@bantmag.com
Yetkin Nural / vs
yetkin@bantmag.com
Cem Kayıran / müzik-web
cem@bantmag.com
Busen Dostgül / web
busen@bantmag.com
Deniz Cuylan 
deniz@bantmag.com
Alex Mazonowicz / ingilizce
alex@bantmag.com

 

- - - - - - - - - - - - - - - - -

reklam ve pazarlama

Yetkin Nural
yetkin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

katılımcılar

Yiğit Atılgan, Fisun Yalçınkaya, Cihan Gelerli, Sibel Enginkök, Türksen Kızıl, Rajab Eryiğit, Sava Kayhan, Ekmel Ayar, Burak Dak, Irmak Hatipoğlu, Erinç Güzel, Deniz Pasha, Merve Vural, İsmail Berkel, Bilge Emir, Barış Şehri, Enes Diriğ, Duygu Topçu, Gizem Gündüz, Kürşat Çetiner, Ada Tuncer, Başar Kurnaz

- - - - - - - - - - - - - - - - -

kapak görseli

XXXXXXXXXXXXX

- - - - - - - - - - - - - - - - -

bant mag. mekan

Moda Mektebi Sokak. No:26/A Moda, Kadıköy, İstanbul - 0216 418 28 82

                                             
     
SONRAKİ Chewbacca ve arkadaşları aramızdalar: Mako Miyamoto
Bu yazıyı paylaş