Bant Mag.

Bu yazıyı paylaş
İçerik

Bant Mag.

SONRAKİ Yeniden hayal edilen kadim figürler: The Black Power Tarot
yayın imtiyaz sahipleri
ve etkinlik direktörleri

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com

J. Hakan Dedeoğlu
jhd@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

genel yayın yönetmeni

Ekin Sanaç
ekin@bantmag.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

kreatif direktör

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

editörler

Doruk Yurdesin
doruk@bantmag.com
Sadi Güran / illüstrasyon
sadi@bantmag.com 
Melikşah Altuntaş / sinema
meliksah@bantmag.com
Yetkin Nural / vs
yetkin@bantmag.com
Cem Kayıran / müzik-web
cem@bantmag.com
Busen Dostgül / web
busen@bantmag.com
Deniz Cuylan 
deniz@bantmag.com
Alex Mazonowicz / ingilizce
alex@bantmag.com

 

- - - - - - - - - - - - - - - - -

reklam ve pazarlama

Yetkin Nural
yetkin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

katılımcılar

Mehmet Ekinci, Gökhan Akçura, Yiğit Atılgan, Fisun Yalçınkaya, Tolga Tarhan, Haluk Damar, Berkay Dağlar, Leyla Aksu, Erinç Güzel, Deniz Pasha, Sedat Girgin, Naz Tansel, Furkan Nuka Birgün, Ethem Onur Bilgiç, Burak Dak, Mert Tugen, Mark Hale

- - - - - - - - - - - - - - - - -

kapak görseli

King Khan

- - - - - - - - - - - - - - - - -

bant mag. mekan

Moda Mektebi Sokak. No:26/A Moda, Kadıköy, İstanbul - 0216 418 28 82

                                             
     
SONRAKİ Yeniden hayal edilen kadim figürler: The Black Power Tarot
Bu yazıyı paylaş